30. avg 2023

Ustanovna seja nadzornega odbora ZKG

Sredi avgusta je potekala konstitutivna seja Nadzornega odbora Zbornice komunalnega gospodarstva. Predstavljeni so bili rezultati volitev v Nadzorni odbor Zbornice komunalnega gospodarstva, saj so bili člani nadzornega odbora izvoljeni na volilni skupščini ZKG.

Nadzorni odbor Zbornice komunalnega gospodarstva je za predsednico nadzornega odbora soglasno izvolil mag. Brigito Šen Kreže, direktorico Javnega podjetja Komunala Idrija d.o.o., za podpredsednika pa člana nadzornega odbora Mitjo Udovča, direktorja podjetja Komunala d.o.o. Sevnica. Člani so oblikovali program dela nadzornega odbora za 2023/2024.